Це я

Поради батькам

Формула успішного виховання особистості.
1. Сприймайте креативність дитини належним чином.
2. Навчиться помічати успіхи дитини.
3. Розвиньте креативність у своєї дитини.
4. Навчиться встановлювати контакт з дитиною.
5. Визначайте раніше невизнані або невикористані можливості дитини.
6. Підтримуйте бажання дитини працювати самостійно, якщо вона цього потребує.
7. Давайте дитині свободу вибору галузі й методів досягнення мети.
8. Створюйте умови для конкретного втілення творчих ідей дитини.
9. Заохочуйте дитину до участі у груповому творчому процесі.
10. Заохочуйте до роботи над проектами, запропонованими самою дитиною.

11. Не тисніть на дитину, створюйте вільну, невимушену атмосферу.
12. Схвалюйте результати діяльності у якійсь одній галузі з метою спонукати бажання випробувати себе в інших видах діяльності.
13. Підкреслюйте позитивне значення індивідуальних особливостей дитини.
14. Шукайте потенційні можливості дитини, якщо вона у чому-небудь відстає.
15. Підтримуйте своїм авторитетом дитину, що висловлює відмінну від інших думку і у зв’язку з цим відчуває тиск з боку своїх однолітків.
16. Створюйте ситуації, за яких ваша дитина, що не виявляє особливих успіхів у навчанні, матиме можливість тісного спілкування зі здібнішою дитиною.
17. Допомагайте дитині знаходити в її фантазіях зв’язок із реальним світом.
18. Виявляйте терпиме ставлення (принаймні тимчасово) до можливого безладдя у зв’язку з творчою роботою дитини.
19. Заохочуйте максимальне залучення дитини до творчої роботи зі старшими дітьми.
20. Постійно переконуйте дитину, що ви для неї є однодумцем, а не опонентом.
Поради батькам, як провести канікули з дітьми
Порада 1. Заздалегідь продумайте, як будуть організовані канікули вашої дитини.
Порада 2. Прогулянки, ігри та спортивні заняття на свіжому повітрі – ось кращий відпочинок після шкільних занять. Ми часто недооцінюємо значення прогулянки для нормального росту та розвитку дітей. Тому в канікули у вашої дитини не повинно бути «рухового голодування».
Порада 3. У канікули необхідно подбати і про безпеку дитини. У зимову пору року чимало хвилювань додає ожеледиця, а також настільки улюблені нашими дітьми катання на санках, лижах, ковзанах. Переконайтеся, що все спортивне спорядження справно і в повному порядку. Не зайвою, напевно, буде і відповідна екіпіровка для цих зимових розваг.
Порада 4. Час, коли дитина лягати спати, снідає, обідає і вечеряє, в канікули має залишатися тим же, що і в звичайні дні. Це, звичайно, не означає, що неприпустимі деякі відходження від режиму, але вони повинні бути в межах розумного.


Як розв'язувати задачі з математики?
1 Визначте, з яким типом математичної задачі у вас виникли труднощі. Це множення дробів? Рішення квадратних рівнянь? Знання області, в якій вам потрібно вдосконалити свої знання - це ключ до успішного навчання.
2 Теорія. В більшості підручників з математики є теоретична частина, в якій наводиться новий матеріал відразу перед практичними завданнями. Якщо у вас виникли проблеми з новими формулами або за методом, це те, звідки варто починати.

При необхідності шукайте допомогу. Найчастіше попросити допомоги у вчителя, батьків або математично обдарованої товариша - це кращий спосіб отримати необхідну допомогу і швидко отримати відповіді на ваші запитання.
Існує безліч сайтів і відео на youtube, де наведено безкоштовні навчальні матеріали або уроки, що стосуються базових математичних концепцій. Відвідайте подібний ресурс, щоб потренуватися або швидко знайти формулу.
3 Почніть рішення задачі. Тепер, коли ви прочитали теорію, настав час застосувати ваші знання на практиці.

Визначте тип задачі, яку вам належить вирішити. Між знаходженням синуса і косинуса кута існує велика різниця. Уважно читайте умову.
Припускайте і перевіряйте: "Хм, мені здається, що це буде ___, тоді це буде ___. Подивимося, чи це спрацює."
Використовуйте предмети і підручні засоби, щоб змоделювати проблему.
Використовуйте логічні міркування: "Якщо це одно____, тоді це дасть нам____ ... "або ж зворотну версію, "Якщо це не____, тоді це не одно____" ...
Шукайте тенденцію - як змінюється серія або послідовність від одного елемента ряду, до попереднього, а також наступного.
Зробіть процес - втілюйте його в життя, тобто проэкспериментируйте, используйя завдання з фізики або повсякденності.
Опрацюйте завдання у зворотному напрямку - зверніть процес можливого рішення і визначити, чи всі сходитися.
Класифікуйте вид завдання, процес або тенденцію до яких вона відноситься.
Що я знаю або що у мене є (поставте таке запитання:"чи Можу я знайти проміжний крок для вирішення цієї задачі в даних умовах?")
4 Крок за кроком записуйте свою роботу. Це дозволить вам відстежити або перевірити ваш хід думок і ваш процес отримання відповіді. Не намагайтеся виріш
ити всю задачу в голові, ви можете втратити нитку або заплутатися.
5 Починаючи вирішувати завдання, створюйте множинні уявлення (математичні моделі); ось кілька форм представлення: 6 Перевірте вашу роботу. Чи Не пропустили ви десятковий знак або десятковий роздільник? Випадково переплутали чисельник і знаменник? Настав час дізнатися про це!
6 Перевірте вашу роботу. Чи Не пропустили ви десятковий знак або десятковий роздільник? Випадково переплутали чисельник і знаменник? Настав час дізнатися про це!
7 Перевірте відповіді на логічність, точність і повторюваність.

Немає коментарів:

Дописати коментар